Ferrari oficjalnie przenosi się do Polski! [AKTUALIZACJA]

1178890 gloTo już pewne – Ferrari właśnie ogłosiło, że przenosi swoje oddziały na teren Polski. Decyzja spowodowana jest ogromnymi sukcesami, jakimi cieszy się ostatnio zakład produkcyjny Fiata w Tychach. Kluczową rolę odegrały także coraz to wyższe podatki, jakie nakładają Włosi. Chodzi tutaj podobno o kilka tysięcy euro dokładanych do każdego egzemplarza samochodu marki Ferrari.

Oznacza to, że wkrótce prace znajdzie prawie 3 000 Polaków! Według wstępnych informacji, Ferrari planuje wybudować się na terenie Trójmiasta, prawdopodobnie pod Gdańskiem. Władze stolicy województwa pomorskiego obiecały, że ze znalezieniem dogodnego terenu dla włoskiego producenta nie będzie najmniejszego problemu. Szacowany koszt inwestycji nie został jeszcze ujawniony.

Co więcej, w ślady Ferrari pójdą następni producenci. Chęć wybudowania swoich fabryk w Polce ogłosiły już władze Bugatti, Lamborghini i Astona Martina.

—————————————————————————-

AKTUALIZACJA: To był oczywiście czysty żart : ) Pozdrawiamy!

 • Robert

  Fabryka Ferrari w Polsce, coś mi się wydaje że Prima Aprilis… dzisiaj

 • JacaGT

  “Co więcej, w ślady Ferrari pójdą następni producenci. Chęć wybudowania swoich fabryk w Polce ogłosiły już władze Bugatti, Lamborghini i Astona Martina.”
  hahahahahaha… 😀
  Nie mogłem się powstrzymać 😉 Nie no dobre 😀 Pogratulować dzisiejszego humoru 😀
  Pozdro dla ekipy MF.

 • :)

  ale prześliczny kokpit ma to ferrari…