Seat Leon po facelifcie według JE Design

1023546glownePamiętacie „lambowskie” Scirocco od JE Design? To był dopiero początek. Niemiecki tuner zaprezentował właśnie nowy pakiet dla Leona po facelifcie.

Pomarańczowe, jaskrawe wstawki – między innymi tym charakteryzuje się Leon JE Design. Ale, to nie koniec. Pakiet zawiera również przedni spojler za 299 euro, agresywne progi (299 euro) oraz przypominające włókno węglowe pogrubienie tylnego zderzaka (349 euro). Dodatkowo możemy zamówić tylne skrzydło za 459 euro, matowy grill bez firmowego znaczka Seata (119 euro) i „brewki” reflektorów za 89 euro. Ponadto każdy egzemplarz został wyposażony w dwie podwójne końcówki układu wydechowego (899 euro) lub centralnie zakończony wydech ze stali nierdzewnej za 399 euro.

Nie zapomniano również o podstawie każdego tuningu – felgach. W tym przypadku mamy do wyboru spośród trzech rozmiarów – 17, 18 lub 19 cali. Każda felga została owinięta w sportowe opony.

Leon już w najzwyklejszej, podstawowej wersji wygląda bardzo agresywnie. To jednak nie zmienia faktu, że można ten stan polepszyć! JE Design zaproponował nowe sprężyny, dzięki którym auto jest niższe o 35 mm z przodu i 15 mm z tyłu.

Źródło: WCF