Zamaskowany Mercedes E Pullman

2010 mercedes e class long wheelbase stretch limoglowneMiesiąc temu Mercedes oficjalnie zaprezentował nową klasę E, a już teraz, w sieci pojawiły się pierwsze szpiegowskie zdjęcia wersji wydłużonej.

Są to oczywiście spekulacje, jednak nasuwa się pytanie: Dlaczego Mercedes pod warstwą maskownic, ukrywałby standardową limuzynę, która ostatnio i tak ujrzała światło dzienne? Odpowiedź jest logiczna, testy odbywa wersja Pullman.

Skąd zatem wiadomo, że jest to klasa E? Otóż klasa S w wersji Pullman mierzy 6.4 metra, a z zamieszczonych zdjęć wyłania się samochód krótszy, maksymalnie ponad 5 – metrowy. We wnętrzu znajdą się wszelkiego rodzaju dodatki, umilające podróż, jak choćby potężny zestaw audio – wideo, system nawigacji satelitarnej czy podręczny barek. Potencjalny nabywca może być również pewien, że do wykończenia wnętrza, użyta zostanie skóra najwyższej jakości.

Istnienie wersji kuloodpornej, sugerować może fakt, iż szyby w prezentowanym modelu są zielone oraz wykonane z bardzo grubego szkła.

Źródło: WorldCarFans