Renault Laguna Black edycja limitowana

renault laguna black 5glowneNa francuskim rynku zadebiutowała specjalna edycja Laguny, pod wiele mówiącym oznaczeniem Black, która powstała na bazie wersji Expression lub Carminat.

Do napędu posłużą dwie znane jednostki napędowe: 1.5 dCi o mocy 110 KM, zużywający, jak twierdzi Renault, 4.9 litra paliwa, oraz 2-litrowy motor dCi o mocy 130 KM, który zużywa 6 litrów na 100 km.

W standardowym wyposażeniu znajdziemy nowy przedni zderzak, ciemne klosze przednich reflektorów, czarny metalizowany lakier oraz 16-calowe aluminiowe felgi. Po zajęciu miejsca wewnątrz, zauważymy czarne wykończenie deski rozdzielczej, a do naszych uszu dotrze subtelny dźwięk, płynący z zestawu audio „3D Sound” znanej marki Arkamys. Nie odnajdziemy również  tradycyjnego kluczyka rozruchowego. W zamian otrzymamy trzecią już generację „niezawodnego” systemu Hands Free, który to Renault promuje z uporem maniaka.

Ceny Renault Laguny Black na rynku francuskim, rozpoczynają się od 25.800 Euro za wersję dCi 110, a skończywszy na poziomie 27.350 Euro za najbogatszą odmianę dCi 130.

Źródło: ZerCustoms