Pakiet stylistyczny dla Hondy Insight

hondaglowneFani hybrydowych pojazdów, (jeśli takowi istnieją), nie muszą już patrzeć z zazdrością na sąsiada, który przyodziewa swoje Audi, Bmw, czy innego Volkswagena, w ogromny spojler, czy sportowo wyglądające zderzaki.

Mugen – oficjalna firma zajmująca się modernizacją samochodów Honda, zakomunikowała powstanie pakietu stylizacyjnego „Zero – Lift” dla Hondy Insight Hybrid.

W skład zestawu wchodzi agresywny zderzak przedni, wraz z reflektorami przeciwmgielnymi, zmieniony grill, do wyboru nowe wzory 15 lub 16-calowych aluminiowych felg, ogromny tylny spojler, oraz trójkątna końcówka układu wydechowego.

Nowością pozostaje również sportowe zawieszenie wraz z nowymi sprężynami oraz amortyzatorami, dzięki któremu nasza „Hybrydka” obniży swe położenie o 20 mm. Z mniej znaczących „ucieszek” wyróżnić należy dywaniki, oraz aluminiowe nakładki na pedały.

Czy warto wydawać pieniądze na coś, co pogarsza, i tak wątpliwą, przyjazność dla środowiska? O tym, Drodzy Czytelnicy, musicie zadecydować sami.

Wideo:

Źródło: Carscoop