Future Toys – prezenty

future200x133Sklep Future Toys powstał jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na oryginalne, śmieszne prezenty oraz zabawne gadżety do domu oraz biura.

W naszym kraju największą popularnością wśród tego rodzaju asortymentu cieszą się wciąż produkty w rodzaju tych ze sklepów „Wszystko po 4 zł”. Czy tak jednak musi być? Nabywcy i ich gusta znacznie zmienili się w ciągu ostatnich lat i ten rodzaj asortymentu dawno przestał im wystarczać.

Oferta sklepu skierowana jest do osób w każdym wieku jednak posiadających jedną wspólną cechę – poczucie humoru. Wbrew pozorom, klientami Future Toys nie są głównie licealiści i studenci. Produkty zamawiają często pracownicy firm, którzy chcą obdarować z okazji urodzin bądź imienin swojego szefa bądź kolegę z biura czymś niekonwencjonalnym co wzbudzi śmiech i rozluźni atmosferę w miejscu pracy, a nie kolejnym piórem wiecznym czy skórzanym portfelem. Przedmioty te często dawane są również jako prezenty na popularne osiemnastki czy wieczory kawalerskie i panieńskie, walentynki, parapetówki czy zwykłe urodziny przez osoby w każdym wieku. Okazja jest nieistotna – ważna jest jedynie fantazja uczestników i gospodarza imprezy!

Aktualnie sklep oferuje około dwustu wysokiej jakości niekonwencjonalnych produktów, a lista ta jest stale poszerzana. Wśród propozycji znajduje się wiele dobrze znanych gadżetów biurowych oraz elementów wyposażenia wnętrz (do kuchni, łazienki, salonu czy sypialni), gadżety motoryzacyjne czy chociażby zabawki dla zwierząt – wszystko w zupełnie nieznanych i niespotykanych dotąd formach, które często potrafią nieźle zszokować! Wystarczy wymienić zdalnie sterowaną lodówkę na napoje, która sama podjedzie do spragnionych bez konieczności ruszania się do kuchni (idealna do oglądania meczów w telewizji w towarzystwie ulubionego trunku mężczyzn), pierwszą na świecie trójwymiarową kamerę, mini głośnik w kształcie gitarowego wzmacniacza z możliwością podłączenia dowolnego źródła dźwięku (np. odtwarzacza mp3) czy uciekający po całym pokoju budzik na kółkach. Większości produktów z Future Toys nie można znaleźć w żadnym innym sklepie, co czyni z ich oferty naprawdę wyjątkową mieszankę zabawnych i oryginalnych przedmiotów!